garnki venice pearl collection 19 opinie ceny

Prezentacje i pokazy spółki Clavam Sp. z o.o. (opinie) – sposób na markowy sprzęt do domu!

Firma Clavam Sp. z o.o. to jeden z najbardziej renomowanych pośredników zajmujących się sprzedażą wysokojakościowego sprzętu, jacy obecnie działają na polskim rynku. Historia firmy to już kilka dobrych lat, dziesiątki udanych pokazów na terenie niemal całej Polski, setki zadowolonych klientów oraz rozpoznawalna w skali całego kraju marka.

Bardzo często słysząc o pokazach, podczas których można kupić markowy sprzęt, na myśl przychodzi nam określenie „handel objazdowy”. Oczywiście, nie można całkowicie negować zasadności stosowania tego wyrażenia. Niestety, ogromna większość firm zajmujących się pośredniczeniem w sprzedaży rozmaitych produktów to podmioty bez żadnej reputacji. W takim wypadku termin „handel objazdowy” jest jak najbardziej na miejscu. Co wiecej, w stosunku do oferty tego rodzaju firm należy zachować daleko idącą ostrożność: tak naprawdę nie mamy bowiem żadnej istotnej gwarancji, że sprzęt, który kupujemy rzeczywiście posiada obiecywane nam właściwości. Jak mówi wieloletni pracownik firmy Clavam Sp. z o.o., Jarosław Kozłowski: „Bez wątpienia konkurencja ze strony firm nie posiadających odpowiednich kompetencji ani też renomy jest coraz bardziej agresywna. Kiedy firma Clavam Sp. z o.o. rozpoczynała swoją działalność, byliśmy właściwie pionierami polskiego rynku jeżeli chodzi o sprzedaż markowego sprzętu podczas ekskluzywnych pokazów. To pozwoliło nam zbudować nie tylko naszą renomę, ale również zaufanie klientów do firm działających w tym sektorze. Niestety, obecnie to zaufanie jest coraz bardziej niszczone przez różnego rodzaju, tanie, nierzetelne, by nie powiedzieć po prostu szemrane podmioty, które bardzo często pod nazwą wysokiej jakości sprzętu sprzedają najzwyczajniejsze akcesoria, jakie równie dobrze można nabyć w dowolnym supermarkecie”.

Czy jednak oznacza to, że firma Clavam Sp. z o.o. z Poznania stopniowo zaczyna przegrywać walkę o klientami z tanimi, pozbawionymi renomy podmiotami: „W żadnym wypadku nie użyłbym takiego określenia- mówi w rozmowie nami Jarek z firmy Clavam Sp. z o.o.- chociaż bez wątpienia straciliśmy sporo klientów na skutek nie tyle samej konkurencji ze strony tanich podmiotów, ile w rezultacie faktu, że swoją dzialalnością psują one wizerunek całej branży. Z tego powodu, klienci bardzo często są sceptyczni do sprzedaży podczas ekskluzywnych pokazów, nawet jeżeli jest ona organizowana przez taki podmiot, jak firma Clavam Sp. z o.o., czyli markę z długoletnim doświadczeniem i naprawdę świetnymi recenzjami. Niestety jednak, na konkurencję ze strony tanich firm oraz fakt, iż psuja one obraz całej branży tak naprawdę nic nie możemy poradzić. Pozostaje nam jedynie nadal robić to, co robimy od zawsze, czyli organizować efektowne pokazy podczas których klienci mają okazję kupić unikalny, wysokojakościowy sprzęt, a oprócz tego ciągle pracować nad doskonaleniem naszej ofert oraz modelu naszej działalności”.

Firma Clavam Sp. z o.o.: oferta

Jakie właściwie produkty znajdują się w ofercie firmy Clavam Sp. z o.o. i jaką opinie mają poszczególne akcesoria wśród klientów? W dalszej części naszej rozmowy Jarek z firmy Clavam Sp. z o.o. wyjaśnia ten aspekt mówiąc: „Aktualnie nasza podstawowa oferta składa się z trzech produktów. Są to cieszące się ogromnym uznaniem wśród klientów garnki Venice, mata bodyshape pochodząca od renomowanej firmy casada oraz ultranowoczesny, wielofunkcyjny odkurzacz Clean King mający znakomite opinie. To prawda, że chociaż nasza aktualna oferta składa się tylko z trzech produktów, to jednak może wydawać się dość zróżnicowana. Muszę jednak zaznaczyć, że nie jesteśmy i nigdy nie byliśmy firmą, która chciała się ograniczać do pośredniczenia w sprzedaży tylko jednego, określonego rodzaju akcesoriów. W procesie wyboru sprzętu, który sprzedajemy, nie kieruje nami chęć ujednolicenia naszej oferty, lecz przede wszystkim jakość i niezawodność danego sprzętu. Zarówno zastawa marki Venice, jak i odkurzacz Clean King oraz mata bodyshape Casada dostępne podczas pokazów, które organizuje firma Clavam Sp. z o.o. to produkty nie tylko z najwyższej, ekskluzywnej półki, ale również akcesoria obecnie unikatowe w skali polskiego rynku. Można je nabyć tylko podczas pokazów organizowanych przez naszą firmę, co z jednej strony zapewnia producentowi wysoki standard metod sprzedażowych, z drugiej zaś pozwala nam utrzymywać renomę podmiotu pośredniczącego w sprzedaży tylko i wyłącznie sprzętu naprawdę wysokiej jakości”. .

Firma Clavam Sp. z o.o.: specyfika działaności

Podczas pisania tego tekstu zastanawialiśmy się nad tym, dlaczego właściwie firma Clavam Sp. z o.o. wybrała właśnie taki model działalności biznesowej, a mianowicie sprzedaż poprzez organizację pokazów. Jarek z firmy Clavam Sp. z o.o. tłumaczy, że „Na samym początku naszej działalności przyświecała nam idea, aby nie zajmować się tylko i wyłącznie sprzedażą w wąskim znaczeniu tego wyrazu. Chcieliśmy, aby nasza sprzedaż była czymś więcej, niż zwyczajnym kolportażem takiego czy innego asortymentu. Właśnie stąd pomysł sprzedaży poprzez organizację pokazów. W trakcie takiego pokazu, który zawsze jest eventem dopracowanym w najdrobniejszych detalach, klient może nie tylko dokonać zakupu sprzętu. Może również zobaczyć ów sprzęt w akcji, na własne oczy przekonać się o jego właściwościach, sprawdzić, czy zapewnienia producenta na temat jego zalet faktycznie znajdują potwierdzenie w rzeczywistości. Oprócz tego, my po prostu lubimy organizację pokazów: interakcję z publicznością, możliwość udzielania odpowiedzi na pytania klientów czy też wysłuchanie, jaka jest opinia naszych klientów na temat danego sprzętu czy też konkretnej jego funkcji”.

Kolejne ciekawe zagadnienie, jakie przyszło nam na myśl, to charakterystyka klientów, którzy przychodzą na pokazy organizowane przez firmę Clavam Sp. z o.o.. Czy są to osoby o precyzyjnie określonych oczekiwaniach czy też może dominuje typ klienta liczącego na zaskoczenie? „Tak naprawdę nie sposób udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie- mówi Jarek z firmy Clavam Sp. z o.o.- ponieważ klienci są różni. Oczywiście, na nasze pokazy przychodzi sporo osób już mocno zainteresowanych danym produktem, na przykład garnkami marki Venice. Są jednak również klienci, którzy po prostu chcą zobaczyć różne akcesoria w akcji, porównać je z tym, co już wcześniej widzieli, zadać prowadzącemu kilka pytań odnośnie różnych kwestii i ewentualnie dopiero potem zdecydować się na zakup”.

Materac terapeutyczny MediAir 3D

Bogata oferta naszej firmy obejmuje także profesjonalne materace terapeutyczne Casada MediAir 3D cieszący się pozytywną opinią wśród klientów. Prezentowany model jest pozytywnym wyjątkiem na tle szerokiej konkurencji. Materac terapeutyczny MediAir 3D produkowany jest na bazie prawdziwej wełny, która tworzy specyficzne środowisko termiczne. Materiał ten świetnie magazynuje ciepło, co skutecznie pomnaża pozytywne efekty zabiegów. Poza tym czysta wełna stanowi swego rodzaju inteligenty filtr. Nie pozwala ona wilgoci zadomowić się wewnątrz materaca, lecz skutecznie wypcha ją na zewnątrz, do atmosfery pomieszczenia. Gwoli dodatkowej ochrony producent zadbał także o antybakteryjną powłokę. Udało się to osiągnąć dzięki zastosowaniu żyrardowskiej tkaniny z domieszką srebra. Tak utkany materiał zapobiega rozwijaniu się niechcianych drobnoustrojów na powierzchni materacu. Z kolei dolna część poszewki została wykonana z mocnego poliestru 6000D. Jego zadaniem jest ochrona materacu przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki wszystkim powyższym rozwiązaniom będzie służył on długo i bez zarzutów. Materace Casada MediAir 3D oraz inne akcesoria tej renomowanej marki wznoszą zabiegi terapeutyczne na wyższy poziom. Są one szczególnie pomocne w leczeniu wszelkich schorzeń kręgosłupa, stawów, mięśni oraz wielu innych partii naszego ciała.

Firma Clavam Sp. z o.o.: ceny produktów dostępnych w sprzedaży

Jak wspominaliśmy, firma Clavam Sp. z o.o. Poznań to podmiot cieszący się opinią ekskluzywnego. Czy oznacza to, że pokazy organizowane przez Clavam Sp. z o.o. są zarezerwowane tylko i wyłącznie dla naprawdę bardzo dobrze sytuowanych klientów? Odpowiada Jarek z firmy Clavam Sp. z o.o.: „Niekoniecznie. Oczywiście, na przykład zakup pełnego zestawu garnków Venice to kwota rzędu 7 tysięcy złotych. Podczas pokazów można jednak dokonywać zakupu nie tylko całego zestawu danego asortymentu, ale także tylko poszczególnych jego części. W takim wypadku koszty wynoszą mniej więcej kilkaset złotych, w zależności od tego, co kupujemy”.

Wydaje się, że można jeszcze zadać pytanie, skąd tak wysokie ceny? „To proste- tłumaczy Jarek z firmy Clavam Sp. z o.o.- i nie potrzeba tutaj żadnych skomplikowanych wyjaśnień. Sprzęt dostępny podczas naszych pokazów to tylko i wyłącznie asortyment z najwyższej półki, pochodzący od renomowanych producentów i wykazujący unikatowe właściwości. Niestety, istnieją podmioty podszywające się pod naszą firmę i kuszące klientów sprzedażą oferowanego przez nas sprzętu po znacznie niższych cenach. Trzeba wiedzieć, że w takim wypadku klient nie kupuje na przykład prawdziwej, oryginalnej zastawy marki Venice, lecz bliżej nieokreśloną podróbkę, która znacznie różni się od wersji oryginalnej nawet pod względem walorów estetycznych, nie wspominając już o funkcjonalności”.

Dodaj komentarz