Dieta pudełkowa ? firma LightBox z Krakowa

Firma LightBox z Krakowa zajmuje się cateringiem dietetycznym i oferuje przeróżne warianty diet. Klienci mogą samodzielnie wybrać określoną dietę, ilość kalorii oraz posiłków, a także czas i miejsce dostarczenia cateringu. Dodatkowo zamówić mogą dietę na jeden dzień, tydzień lub miesiąc.

Dużym udogodnieniem wprowadzonym przez firmę LightBox z Krakowa jest możliwość zobaczenia jak wyglądają potrawy oraz przyjrzenia się przykładowemu jadłospisowi sporządzonemu na cały tydzień. Taka opcja pozwala już na początku stwierdzić, czy dieta pudełkowa będzie nam pasowała i dowiedzieć się, czego możemy się spodziewać.

Catering dietetyczny LightBox dostarczany jest w godzinach porannych we wszystkie dni powszednie oraz w soboty na dwa dni weekendu, w zależności od potrzeb klienta. Posiłki dostarczane są w estetycznych i funkcjonalnych pudełkach, które można umieszczać w kuchence mikrofalowej. Firma posiada własnych dostawców, którzy dostarczają specjalistyczną flotą (samochody-chłodnie) posiłki przygotowane na cały dzień.

Rodzaje diet dostępnych w cateringu LightBox z Krakowa

LightBox z Krakowa oferuje sześć wariantów diet, które nieco różnią się od siebie i kierowane są do określonych grup osób:

  • Slim Optimum ? składa się głównie z warzyw, owoców, nasion, orzechów, produktów mlecznych, jaj, białego i czerwonego mięsa, ryb i produktów zbożowych. Kierowana jest do osób chcących schudnąć i zadbać o swoją sylwetkę.
  • Optimum ? dieta skomponowana ze składników takich jak: warzywa, owoce, nasiona, orzechy, produkty mleczne i jaj, czerwone oraz białe mięso, produkty rybne i owoce morza oraz produkty zbożowe. Polecana jest osobom prowadzącym zdrowy tryb życia ? sportowcom, trenerom i osobom ćwiczącym na siłowni.
  • Na Fish ? dieta polecana dla osób unikających ryb i owoców morza, skomponowana głównie z warzyw, owoców, nasion, białego i czerwonego mięsa, produktów zbożowych, mlecznych i jaj.  Wzorowana na najzdrowszej na świecie kuchni śródziemnomorskiej.
  • Lactose Free ? polecana osobom mających uczulenie na latozę. Smaczna i urozmaicona dieta składająca się z bezlaktozowych zamienników tradycyjnych produktów mlecznych oraz jaj, pełnoziarnistych produktów zbożowych, nasion i orzechów, warzyw, owoców oraz różnych rodzajów mięsa i ryb.
  • Gluten&Lactose Free ? dieta polecana alergikom i osobom unikającym niektórych uczulających produktów. Posiada certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.
  • Vege ? w skład diety wchodzą składniki takie jak: pełne ziarna zbóż, rośliny strączkowe, warzywa i owoce oraz orzechy i nasiona. Doskonałe rozwiązanie dla wegetarianów i weganów, duże źródło wartościowego białka roślinnego oraz liczne trudnodostępne produkty tupu: tempeh i seitan, który jest prawie czystym białkiem pszennym i zawierającym 2% tłuszczu, 3,5% węglowodanów oraz duże ilości błonnika.

LightBox to świetny catering dietetyczny, z którego może skorzystać każda osoba. Tworzony jest z wartościowych i świeżych produktów o najwyższej jakości. Przygotowywany pod okiem specjalistów dietetyków oraz profesjonalnych kucharzy ? zapewniających niezwykłe doznania smakowe.

Dodaj komentarz