Jak wybrać najlepsze perfumy?

Wiele osób chcących zakupić perfumy nie ma pojęcia, od czego zacząć i czym się sugerować. Mogłoby się wydać, że perfumy to po prostu perfumy, jednak jak przyjrzymy się bliżej kosmetykom zapachowym to znajdziemy kilka istotnych różnic.

Perfumy różnią się od siebie ilością posiadanego olejku zapachowego oraz procentami alkoholu, z jakiego powstają. Zdarza się, że osoby chcę zakupić perfumy udają się dl drogerii i kupują zamiast wody perfumowanej wodę toaletową. Dopiero po jakimś czasie zauważają, że ich kosmetyk szybko się ulatania i doczytują się, że zakupili niewłaściwy rodzaj pachnidła.

Najlepsze perfumy to takie, które długo utrzymują się na skórze i mają przez cały czas intensywny zapach. W sklepie Perfumesco można znaleźć wiele przeróżnych perfum damskich i męskich bardzo dobrej jakości. Perfumy pochodzą od światowych producentów i projektantów.  W skład perfum od Perfumesco wchodzi od 15% do 30 % olejków zapachowych w zależności od rodzaju kosmetyku, zaś reszta to alkohol etylowy 90% lub 95% i woda. W perfumach mamy do czynienia z olejkami syntetycznymi, bardzo rzadko dodawane są naturalne olejki zapachowe. Ze względu na posiadanie określonej ilości olejków i wykorzystanego alkoholu kosmetyki zapachowe można podzielić na różne grupy.

Rodzaje perfum – Perfumesco

Bogaty asortyment Perfumesco zaskakuje swoich klientów i proponuje im zakup wielu kosmetyków zapachowych, zaliczymy do nich między innymi:

  • perfumy
  • eliksiry perfum
  • koncentraty perfum
  • wody perfumowane
  • wody toaletowe
  • wody odświeżające
  • wody kolońskie

Poszczególne rodzaje kosmetyków zapachowych różnią się od siebie stężeniem olejków zapachowych i rodzajem alkoholu etylowego. Najmocniejsze i najtrwalsze perfumy mają bardzo duże ilość olejków zapachowych oraz powstają z wysoko procentowego alkoholu.

Perfumesco, a olejki zapachowe
Perfumy określane, jako testery nie są ani lepsze, ani gorsze od oryginalnych perfum. W skład testerów wchodzi taka sama ilość olejku zapachowego, jak w perfumach oryginalnych. W Perfumesco występują testery, które są oryginalnym i pełnowartościowym produktem, różnią się od oryginalnych perfum jedynie rodzajem opakowania (zazwyczaj biały kartonik).

Perfumy oryginalne Perfumesco mają od 15 do 30% olejków zapachowych, eliksiry perfum posiadają nawet ponad 50% olejków. Jednak nie znajdziemy eliksirów w zwykłych i popularnych drogeriach.

Wody perfumowane Perfumesco odznaczają się około 10-20% zawartością olejków zapachowych rozpuszczonych w 90% alkoholu. Natomiast wody toaletowe odróżnia mniejsza ilość olejków i wynosi około 4-12%, dodatkowo rozrzedzane są w 85% alkoholu etylowym. W przypadku wód kolońskich mamy do czynienia z najmniejszym stężeniem olejków zapachowych około 2-4%.

Dodaj komentarz