Dlaczego warto zdecydować się na zakup domów z drewna?

Dz: Dlaczego firma Eko Architektura ma tak dobrą pozycję na rynku?

Przemysław Balcewicz: Jesteśmy bardzo nowoczesną firmą, która przez cały czas się rozwija. Projektujemy dla naszych klientów najróżniejsze budowle z drewna. W naszej ofercie mogą państwo znaleźć domki całoroczne, domki letniskowe, altanki, sauny, wiaty, garaże, a także inne akcesoria. Nasze domki mogą być ocieplone, tak aby spełniały swoje zadanie przez cały rok, nie tylko w okresie letnim. Oferujemy zarówno parterowe domy z drewna, jak i budynki piętrowe. Ich powierzchnia jest zależna od preferencji klientów. Ponadto, jeżeli w naszej ofercie nie znajdziecie Państwo projektu, który będzie wam w pełni odpowiadał, możemy zrealizować indywidualne zamówienie. W naszej ekipie pracują fachowcy, którzy mogą zaprojektować dowolny projekt. Dużą zaletą są najbardziej atrakcyjne ceny na rynku. Aby móc cieszyć się wymarzonym domem z drewna, wcale nie trzeba przepłacać! Nieustannie śledzimy tendencje rynkowe, aby nasza oferta, była jak najlepsza! Termin realizacji zamówień, zwykle nie przekracza dwóch lub trzech tygodni.

Dz: Czy drewno to dobry i trwały materiał budowlany?

PB: Przede wszystkim warto zaznaczyć, że drewno to bardzo zdrowi i ekologiczny materiał. Zawiera on olejki eteryczne, które bardzo dobrze wpływają na stan płuc. Ponadto, drewno nie uczula i nie wywołuje alergii. Naturalny kolor ścian, korzystanie wpływa na stan psychiczny mieszkańców, uspokaja ich i pozwala na pełnowartościowy odpoczynek. W budynkach wykonanych z drewna, panuje odpowiednia wilgotność powietrza. Ściany pochłaniają nadmiar wilgoci, a później ją uwalniają jeśli zajdzie taka potrzeba. Dzięki temu, w pomieszczeniach utrzymuje się optymalna temperatura. Drewno to odnawialny surowiec, podczas jego obróbki nakład pracy jest dużo mniejszy. Nie ma także potrzeby, kupowania dodatkowych surowców do wykończenia ścian wewnętrznych. Kolejną kwestią jest wytrzymałość drewna. Wbrew pozorom, jest to materiał, który może spełnić swoje zadanie przez długie lata. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji i montażowi zgodnymi z zasadami okres eksploatacji jest naprawdę bardzo długi.

Dz: Czy budowanie domków z drewna, produkowanych przez firmę Eko Architektura jest skomplikowane?

PB: Do każdego domku wyprodukowanego przez naszą firmę Eko Architektura, dołączona jest szczegółowa instrukcja, dzięki której sam proces budowy, przebiega bardzo łatwo i szybko. Poszczególne elementy posiadają etykiety, umożliwiające ich zidentyfikowanie. Aby zbudować jeden budynek wystarczy jedna lub dwie osoby. Praca jest naprawdę prosta i nie skomplikowana. Można powiedzieć, że przypomina ona budowę z klocków LEGO. Budując większość budynków, konieczne jest wykonanie odpowiednich fundamentów. Powinno się zatroszczyć o odpowiednie ich wymiary, a także o to, aby były one proste. W przeciwnym razie budynku mogą być w późniejszym czasie nierówne. Podczas montażu, trzeba także zadbać o odpowiednie uszczelnienie. Warto też zaznaczyć, że jeżeli klient ma takie życzenie i nie chce sam podejmować się montażu domu, z powodzeniem można się zdecydować na skorzystanie z usług naszej firmy. Specjaliście, w dogodnym terminie przyjadą w wyznaczone miejsce i profesjonalnie wybudują domek.

Dz: Ile czasu może potrwać montaż domów z drewna i z jakim kosztem wiąże się taka usługa?

PB: Jeżeli chodzi o koszt montażu domów, jest on zależny od kilku kwestii i nasi pracownicy ustalają go indywidualnie. Na jego wysokość wpływa wielkość i stopień skomplikowania projektu. Również, czas montażu jest uzależniony od wielkości projektu. Średnio w jeden dzień, można zmontować dom, którego powierzchnia ma około 7 metrów kwadratowych. Z kolei budynki, które mają 20 metrów kwadratowych, można postawić w dwa dni. Najdłużej trwa budowa domów o powierzchni większej niż 90 metrów kwadratowych. Można tego dokonać mniej więcej w dwa tygodnie. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących montażu, nasi konsultanci chętnie udzielą rad.

Dodaj komentarz