Odkurzacz piorący Clean King – sprawdź cenę i opinie!

Możemy być zatem spokojni, że przedstawiciele firmy Clavam dokładają wszelkich starań, abyśmy byli zadowoleni z zakupu i obsługi.

Odkurzacz piorący Clean King ? rewolucja w sprzątaniu

Kiedy mówimy o urządzeniach AGD niezbędnych w domu, jednym z pierwszych, które przychodzą nam na myśl, jest odkurzacz. Ich wybór na rynku jest ogromny, a to, paradoksalnie, może nam utrudniać wybór. Czym zatem od pozostałych modeli odróżnia się odkurzacz piorący Clean King?

? Główną zaletą prezentowanego urządzenia jest jego wielozadaniowość. Zastąpi ono odkurzacz, mopa, nawilżacz, czy też odświeżacz powietrza. Poza tym odkurzacz Clean King świetnie sprawdzi się w czyszczeniu obić mebli oraz tapicerek samochodowych. Posiadanie tak wielofunkcyjnego sprzętu skutecznie pomaga w zachowaniu wysokiego poziomu czystości we własnych czterech ścianach.

Jest to zatem wyraźnie urządzenie przeznaczone dla tych, którzy dbają o idealny porządek w domu ? czy to z konieczności (alergicy, rodzice małych dzieci, posiadacze zwierząt), czy też z własnych chęci.

Clean King to urządzenie wielofunkcyjne. Jak się jednak sprawdza jego podstawowa funkcjonalność?

? Główny tryb pracy prezentowanego urządzenia to, rzecz jasna, klasyczne odkurzanie. Czynność ta jest z natury prosta, niemniej jednak systemy zastosowane w Clean King dodatkowo ją ułatwiają ? twierdzi ekspert. ? Dzięki dużej sile ssania oraz prostej obsłudze odkurzanie staje się szybkie i przyjemne.

Wspomnieliśmy także o funkcji, dzięki której odkurzacz Clean King zastąpi nam tradycyjnego mopa:

? Odkurzacz Clean King świetnie sprawia się w myciu wszelkiego rodzaju podłóg śliskich. Mam na myśli zarówno te wykonane z paneli drewnianych, jak i parkietów, płytek, tworzyw sztucznych oraz wszelkich innych materiałów ? wyjaśnia pan Marek. ? Wielofunkcyjny odkurzacz Clean King został wyposażony w kilka pojemników, z których każdy posiada konkretne zadanie. W przypadku mycia na mokro pracują dwa z nich. Jeden przechowuje czystą wodę oraz detergent, podczas gdy drugi gromadzi brudne i zużyte płyny. Co więcej, pęd powietrza skierowany na mytą powierzchnię znacznie przyspiesza proces suszenia. Mycie z pomocą Clean Kinga jest bardzo dokładne ? urządzenie usuwa nawet zabrudzenia zalegające w fugach, czy też twarde naloty i przebarwienia.

Prawda, że to dobra wiadomość? Bez wątpienia odkurzacz piorący docenią w takim razie osoby, które właśnie się przeprowadzają do nowego mieszkania i chcą dokładnie wysprzątać je po poprzednich lokatorach. Urządzenie sprawdzi się też, jeśli zależy nam na dokładnym umyciu podłóg czy też płytek po remoncie.

A co, jeśli w tym mieszkaniu posiadamy także tapicerowane meble? Czy musimy oddawać je specjalistom do czyszczenia, czy poradzimy sobie z tym sami?

? Dzięki funkcjom oferowanym przez wielofunkcyjny odkurzacz Clean King odnowisz fotele, kanapy, a także wszystkie inne tapicerowane meble znajdujące się w Twoich czterech ścianach. Wszystko jest możliwe dzięki dołączonej do zestawu szczotce do mycia. Odkurzacz Clean King jest wyposażony również w szczelinową końcówkę, która pozwala na dotarcie do najgłębszych zakamarków.

Skoro możemy prać tapicerki, to może dywany również?

? Pranie dywanów i wykładzin to znacznie trudniejsze zadanie, niemniej jednak nowoczesna technologia Clean King sprawdza się bez zarzutu i w tym przypadku. Urządzenie czyści wszelkie rodzaje dywanów ? od wełnianych, poprzez akrylowe, aż po wiskozowe i bawełniane. Odkurzacz wielofunkcyjny Clean King najpierw wciąga śmieci, a następnie pierze powierzchnię z użyciem wody. W efekcie dywany są świeże i pachnące, a dzięki dodatkowej funkcji osuszania ? niemalże natychmiast gotowe do użytkowania.

Ale to jeszcze nie wszystko.

? Mokre plamy na tekstyliach to prawdziwa zmora każdej pani domu. Sok rozlany na jasnym dywanie, ślady po obiedzie ? przykłady można byłoby mnożyć. Na szczęście Clean King świetnie radzi sobie z wszelkiego rodzaju mokrymi plamami. Wciąga on zawartość do pojemnika przeznaczonego na odpady, po czym myje zabrudzoną powierzchnię.

Możemy zatem być również spokojni, że odkurzacz piorący Clean King pozwala nam uniknąć trwałych zabrudzeń po rozlaniu płynów. Tapicerki i obrusy uratowane!

A jaką funkcją zaskoczył nas Clean King?

? Dzięki systemowi piorącemu oraz zastosowaniu odpowiedniej końcówki, odkurzaczem Clean King można posłużyć się także w celu odświeżenia pościeli oraz innych tekstyliów znajdujących się w sypialni.

Jak wygląda gwarancja na urządzenie Clean King?

? Prezentowane urządzenie sprzedawane jest z trzyletnią gwarancją. Stanowi to bardzo duży bufor bezpieczeństwa dla każdego, kto decyduje się na jego zakup. Poza tym warto pamiętać, że marka Clavam nie jest jego producentem. Uczestniczymy w dystrybucji różnych sprzętów gospodarstwa domowego w ścisłej współpracy z firmami, które wypuszczają je na rynek.

Pan Marek zaznacza, że oryginalny odkurzacz piorący Clean King zakupisz wyłącznie na pokazach organizowanych przez firmę Clavam w cenie 6 900 zł. Czasami w internecie pojawiają się do złudzenia podobne modele w okazyjnych cenach, które nie są jednak niczym więcej, jak podróbkami. Przestrzegamy przed ich zakupem.

Pan Marek zachęca również do sprawdzenia pozostałych produktów w ofercie firmy Clavam.

? Działamy w ścisłej współpracy nie tylko z firmą Clean King. Obecnie zajmujemy się także sprzedażą garnków marki Venice oraz mat masujących Casada. Obydwa te produkty to akcesoria z najwyższej półki, które zbierają bardzo pozytywne opinie od swoich użytkowników.

Bez wątpienia warto zatem wybrać się na pokaz firmy Clavam i poznać bliżej jej przedstawicieli oraz ofertę. Serdecznie dziękujemy panu Markowi za miłą rozmowę i mamy nadzieję, że uda nam się ją jeszcze kiedyś powtórzyć!

Dodaj komentarz