Problemy z erekcją a protezy prącia

Bez wątpienia problemy z erekcją obniżają męskie ego. Jeżeli zdarzają się one sporadycznie, to złożyć je można na karb stresu czy dużego tempa życia. Częste problemy z erekcją oraz impotencja obniżają satysfakcję z życia wielu mężczyzn.

Problemy z erekcją nie oznaczają końca seksu

Wielu mężczyzn w przypadku wystąpienia problemów z erekcją boi się szukać pomocy u lekarzy, odbierając to jako cios w ich męskość. Tymczasem mechanizm erekcji podobnie jak wiele innych mechanizmów w naszym ciele może ulec zaburzeniu. Ważne jest znalezienie powodu wystąpienia tej dolegliwości i leczenia, jeżeli jest ono możliwe. Okazuje się jednak, że nawet w przypadku impotencji jest możliwość zastosowania hydraulicznego implantu prącia, który gwarantuje udane życie seksualne, a jednocześnie zapewnia naturalny wygląd prącia w stanie spoczynku.

Jak działają implanty prącia?

Wyrażenie implant prącia wielu osobom nie kojarzy się dobrze. Daje on jednak możliwość prowadzenia udanego życia seksualnego wielu mężczyznom, cierpiącym na impotencję. Celem implantacji protezy prącia jest zapewnienie udanego życia seksualnego i poprawa jakości życia mężczyzn, którzy cierpią na impotencję psychogenną lub na skutek leczenia nowotworów. Implanty prącia są stosowane także u mężczyzn, którzy bezskutecznie próbowali terapii zachowawczej i nie osiągnęli satysfakcji z tych działań. Lekarze zapewniają, że aktywność seksualną można rozpocząć już kilka tygodni po implantacji protezy prącia, zaś po paru miesiącach osiąga się pełną satysfakcję.

Przed zabiegiem implantacji pacjent jest zobowiązany do skonsultowania się z lekarzem, a także do przeprowadzenia serii badań, by zostać zakwalifikowanym do zabiegu. Sam zabieg implantacji trwa około dwóch godzin i jest przeprowadzany w znieczuleniu ogólnym. Pacjent po zabiegu musi pozostać do kolejnego dnia w szpitalu. Dzięki zabiegowi pacjent ma możliwość uzyskania wzwodu i prowadzenia satysfakcjonującego życia seksualnego przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu prącia w stanie spoczynku.

Dodaj komentarz